Ogłoszenia parafialne, parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Adamowie

XIII Niedziela Zwykła 26.06.2022 r.

  1. W środę wypada UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA. Msze św. w tym dniu w kościele o godz.7.00; 10.00 i 17.00. Taca zbierana w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  2. W sobotę – wspomnienie NMP Kodeńskiej – Matki Jedności. Jest to diecezjalny Dzień Chorych.
  3. W  tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek, sobotę i niedzielę miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych od godz.7.30. W niedzielę nabożeństwo z racji pierwszej niedzieli miesiąca i procesja eucharystyczna po Mszy o godz.12.00.
  4. Ks. Biskup Kazimierz Gurda z dniem 1 lipca mianował Czcigodnego ks. mgr Mateusza Paska wikariuszem parafii Adamów. Życzymy mu obfitości Bożych darów w posłudze kapłańskiej.
  5. Przyszła niedziela w naszej parafii jest niedzielą radiową. Przedstawiciele Katolickiego Radia Podlasia przybędą do naszej parafii, skierują Słowo Boże i zbiorą ofiary na funkcjonowanie tegoż radia. Będzie również  możliwość zakupu różnego rodzaju gadżetów.
  6. Przez cały lipiec po wieczorowej Mszy św. będziemy modlić się Litanią do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana. Serdecznie zapraszamy.
  7. Dzisiaj  taca gospodarcza.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę.
  9. Jest do nabycia nowy numer Echa Katolickiego.