Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2022
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2022

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

16 listopada uczennice naszej szkoły  Aleksandra Baran, Marcelina Kozioł i Oktawia Więckowska wzięły udział w etapie powiatowym VIII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. Uczennice te osiągnęły najlepsze wyniki w eliminacjach szkolnych. Udział w etapie powiatowym zaowocował sukcesem.  Aleksandra Baran awansowała do finału z drugą lokatą.  Życzymy Oli powodzenia na ostatnim etapie konkursu, który odbędzie się już w grudniu w Białej Podlaskiej.

Opiekunem i koordynatorem konkursu w naszej szkole jest p. Jagoda Abramek.

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top