Ogłoszenia parafialne, parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Adamowie

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 22.11.2020 r.

  1. Wzorem lat ubiegłych Caritas Diecezji Siedleckiej włącza się w inicjatywę Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Rozprowadzane przez szkolne koła Caritas świece są znakiem naszej solidarności z najbardziej potrzebującymi. Świece dostępne są w trzech rodzajach: mała w cenie 7 zł, duża 13 zł i stożek 20 zł. Serdecznie zapraszamy do zakupu.
  2. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to niedziela kończąca bieżący rok liturgiczny i duszpasterski. Za tydzień 29 listopada rozpoczniemy Adwent.
  3. Dzisiaj po Mszy o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Wspólnie odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Odmawiając akt poświęcenia możemy uzyskać łaskę odpustu zupełnego.
  4. Dzisiaj taca gospodarcza.
  5. Pod chórem zostały wyłożone CEGIEŁKI na odbudowę Domu Pielgrzyma w Kodniu. Kto chce może je wziąć, wpłaconą kwotę DAROWIZNY można odliczyć od podatku. Wdzięczni za wsparcie i pomoc Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej w Kodniu serdecznie dziękują.
  6. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i indywidualnie.
  7. Zachęcamy do czytania Echa Katolickiego.
  8. W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Czesław Komar z Hordzieżki lat 88 i Halina Trwoga z Gułowa lat 73.