Ogłoszenia parafialne, parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Adamowie

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09.2020 r.

 1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką lub innym materiałem, kiedy jesteśmy w kościele na Mszy lub nabożeństwie. Są to wskazania Inspektora Sanitarnego.
 2. 4 października zapraszamy mężczyzn do udziału w jubileuszowej X Diecezjalnej Pielgrzymce Mężczyzn do Sanktuarium  w Pratulinie. Zapisy w zakrystii.
 3. Dzisiaj na Mszy św. o godz.10.00 poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych dzieci kl. I, zaś po Mszy spotkanie rodziców i młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 4. W środę po Mszy o godz. 17.00 spotkanie młodzieży szkolnej i poza szkolnej.
 5. Są do nabycia kalendarze ze św. Janem Pawłem II w cenie 5 zł. Oraz kalendarze rolnicze w cenie 25 zł.
 6. W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy czwartek piątek ,sobotę i niedzielę miesiąca . W pierwszy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. W piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania. Uczniowie kl.8 gromadzą się o godz.16.30 na różańcu, następnie uczestniczą we Mszy św., a po Mszy spotkanie. Procesja i nabożeństwo pierwszej niedzieli za tydzień po Mszy św. o godz.12.00.
 7. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc różańcowy. Zapraszamy na wspólny różaniec w naszym kościele codziennie o godz.16.30.Bezpośrednio po różańcu Msza św. W niedzielę różaniec o godz.15.30. Zapraszamy dzieci, dla których przygotowaliśmy naklejki.
 8. 3 października w Woli Gułowskiej odbędą się uroczystości związane z obchodami 81 rocznicy ostatniej bitwy kampanii wrześniowej z 1939r. Szczegóły w gablocie.
 9.  29.09.tj wtorek po Mszy św. wieczorowej spotkanie Rady Parafialnej.
 10.  Dzisiaj taca gospodarcza.
 11. Dziękujemy  nowożeńcom za kwiaty do kościoła.
 12. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i indywidualne
 13. Zachęcamy do czytania Echa Katolickiego.
 14. W tym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: † Krystyna Węgłowska z Adamowa l.96.