Ogłoszenia parafialne, parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Adamowie

XXIX Niedziela Zwykła 17.10.2021 r.

 1. Dzisiaj w naszym kościele o godz.15.00 w ramach Rodzinnej Niedzieli konferencje wygłosi ks. Krzysztof Piórkowski. O godz. 15.15 odpowiadając na apel ks.bpa, wyruszymy procesją wokół parku, odmawiając różaniec w intencji Ojczyzny. Następnie o godz.16.00 Msza św.
 2.  Jutro tj. 18 października o godz. 18.00 odbędzie się wprowadzenie ciała zmarłego ks.prałata Stanisława Dzyra do kościoła, o godz. 19.00 rozpocznie się Msza św. żałobna a po niej czuwanie modlitewne, które potrwa do godz.21.00.
  We wtorek od godz. 9.00 zaplanowane jest czuwanie modlitewne, a o godz.12.00 pod przewodnictwem ks.bpa Kazimierza Gurdy rozpocznie się Msza św. pogrzebowa, po której ciało zmarłego kapłana spocznie na parafialnym cmentarzu.
 3. Wzorem lat ubiegłych 1 listopada na cmentarzu będzie prowadzona kwesta na renowację zaniedbanych pomników
 4. 1 listopada na cmentarzu będzie zbierana taca na spłatę zobowiązań związanych z pracami prowadzonych przy parafii, dzwonnicy oraz na spłatę zobowiązań  za wywóz śmieci ze cmentarza.
 5. Pod chórem zostały wyłożone kartki wypominkowe. Wychodząc z kościoła zabierzmy je ze sobą i uzupełnione przynieśmy do zakrystii.
 6. Za tydzień taca gospodarcza.
 7. Dziękujemy za ofiary na tacę i indywidualne.
 8. Jest do nabycia nowy numer Echa Katolickiego.
 9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności † ks. Prałat Stanisław Dzyr – l 88.