Ogłoszenia parafialne, parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Adamowie

XVI Niedziela Zwykła 23.07.2023 r.

  1. Szybkimi krokami zbliża się 43. Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę (4 – 14 VIII 2023 r.), dlatego też w przyszłą niedzielę tj.30.07, po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne. Zapisy w czwartek 3 sierpnia w godz. 16.00 – 18.00. Zdanie bagażu – przy zapisie. W dalszym ciągu domu parafialnym będzie można składać dary na kuchnię pielgrzymkową np. warzywa, makarony, mąkę, cukier i inne produkty z długim terminem przydatności do spożycia.
  2. Organizujemy 13 sierpnia wyjazd autokarem do Mirowa, by rano ze wszystkimi pielgrzymami pokonać ostatni etap pielgrzymki do Częstochowy, następnie uczestniczyć we Mszy św. Koszt 90 zł. Płatne przy zapisie. Zapisy w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona.
  3. 3. Dzisiaj taca gospodarcza.
  4. Biblioteka w Adamowie i Dom Kultury w Woli Gułowskiej zapraszają na wyjątkowy koncert poświęcony twórczości wybitnego artysty Zbigniewa Wodeckiego. Koncert  odbędzie się dziś o godz.19.00 na Placu Niedźwiedzim.
  5. W środę we wspomnienie św. Anny i św. Joachima wypada dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom, emerytom. Pamiętajmy w swoich modlitwach.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę.  
  7. Jest do nabycia nowy numer Echa Katolickiego.