Ogłoszenia parafialne, parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Adamowie

V Niedziela Wielkanocy 15.05.2022 r.

 1. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Misje św., które poprowadzi ks. Jacek Guz  – kustosz i proboszcz parafii w Pratulinie. 
 2. Ze względu na Misje św. Msze św. w tym tygodniu będą odprawiane o godz. 10.00 i 18.00. Nie ma Mszy o godz. 7.00. Prosimy szczególnie te osoby które zamówiły Msze św. by sprawdziły na tablicy lub stronie internetowej parafii o której godz. będą te Msze św. odprawione.
 3. Główne nabożeństwo misyjne, z przybyciem świętych znaków odbędzie się 21 maja tj. w sobotę o godz. 12.00. Gromadzimy się już o godz. 11.00. Zapraszamy strażaków, koła gospodyń, dzieci, by w uroczystym orszaku z chorągwiami, różańcem, poduszeczkami wyjść po święte znaki.
 4. Członkowie Rady Parafialnej do każdej rodziny dostarczyli  szczegółowy program misji. Poszczególne nabożeństwa będą odbywały się zgodnie z tym programem , z wyjątkiem soboty RÓŻANIEC ZA RODZINY będzie o godz. 18.00, a nie jak jest w programie o 16.00, za pomyłkę przepraszamy.
 5. Przed kościołem można będzie nabyć pamiątkę misyjną z naszej diecezjalnej „Arki’’ oraz krzyżyk który został wykonany z naszego starego krzyża – ofiary za krzyżyk są dobrowolne.
 6. Dziękujemy :
  • Państwowej Straży Pożarnej z Łukowa i Ochotniczej Straży Pożarnej z naszej parafii za umycie na zewnątrz frontowej ściany kościoła,
  • członkom Rady Parafialnej za dostarczenie poszczególnym rodzinom naszej parafii szczegółowego programu Misji św.
 7. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę i indywidualnie..
 8. Jest do nabycia nowy numer Echa Katolickiego.