2 grudnia 2022 roku odbył się w naszej szkole I etap konkursu ekologicznego „Człowiek  w środowisku” organizowanego przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.
Najlepsze wyniki uzyskali:
1.Sebastian Kryjer - klasa I T
2. Mateusz Wileński - klasa II A
3. Oktawia Więckowska - klasa IV A i tym samym zapewnili sobie awans do kolejnego etap wojewódzkiego, który odbędzie się w marcu 2023 roku.
W lutym 2023 roku uczniowie wezmą udział w warsztatach zorganizowanych przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, podczas których poszerzą swoją wiedzę z zakresu ekologii i ochrony środowiska na temat: zanieczyszczeń i ochrony atmosfery, degradacji i rekultywacji litosfery, hydrosfery, ochrony biosfery i gospodarki odpadami. Poznają również najnowsze technologie ekologiczne w ochronie środowiska oraz skutki środowiskowe energetyki. 
Życzymy naszym uczniom szczęścia i wysokich osiągnięć na kolejnym etapie.

Back to top