Drodzy Nauczyciele
Życzymy Wam radości zasiewu, wytrwałości oczekiwania i najpiękniejszych zbiorów tam, gdzie codziennie zostawicie swoje serce, swój umysł i swoje siły.
Życzymy niepokoju, który nie pozwala trwać bezczynnie, szerokiego spojrzenia, które pomaga dostrzegać prawdy ukryte, takiej radości, przy której smutek zamiera, a pragnień tak czystych, że od nich niebo błękitnieje.
Życzymy jasnych dni i ładu w duszy, prostej ścieżki w gąszczu codzienności. Niech Wasze serca będą wolne od nienawiści, ręce pełne dobrych czynów, zrywanych jak kwiaty – w trudzie codzienności.

14 października jest szczególną datą dla społeczności szkolnej. W tym nowym dniu swoje święto obchodzą nauczyciele i pracownicy oświaty.  Pragniemy jako społeczność szkolna złożyć  nauczycielom oraz pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia i wyrazy podziękowania za trud i pracę włożoną w wychowanie nowych pokoleń.  W naszej szkole miał miejsce uroczysty apel, gdzie uczniowie życzenia i podziękowania.

 Mając na uwadze bezpieczeństwo i ograniczenia epidemiczne związane z pandemią, część artystyczna  została przygotowana w formie zdalnej i wyświetlona na godzinach wychowawczych.

Zrzut ekranu z Święto Komisji Edukacji Narodowej1080.mp4 - 3 (2)
Zrzut ekranu z Święto Komisji Edukacji Narodowej1080.mp4 - 4 (2)
Zrzut ekranu z Święto Komisji Edukacji Narodowej1080.mp4 - 5 (2)
Zrzut ekranu z Święto Komisji Edukacji Narodowej1080.mp4 - 6 (2)
Zrzut ekranu z Święto Komisji Edukacji Narodowej1080.mp4 - 7 (2)
Zrzut ekranu z Święto Komisji Edukacji Narodowej1080.mp4 (2)
Zrzut ekranu z Święto Komisji Edukacji Narodowej1080.mp4 - 1 (2)
Zrzut ekranu z Święto Komisji Edukacji Narodowej1080.mp4 - 2 (2)

Back to top